ZAPIECEK

 

Witamy w naszym małym, spokojnym Krościenku nad Dunajcem. Nasz domek zaprasza na upragniony odpoczynek, o którym pewnie tak bardzo marzysz. Naszym priorytetem jest zadowolenie wczasowiczów z pobytu u nas.

Oferujemy drewniany domek z sypialnią, pokojem dziennym, kuchnią łazienką oraz tarasem z wyjściem do ogrodu. Na sąsiedniej posesji mieszczą się dwa inne nasze obiekty. W Pokojach Gościnnych Krościenko dostępne są pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami i wspólną kuchnią. Apartament Studio Krościenko składa się z sypialni, salonu, kuchni i łazienki. W okolicy naszego obiektu znajduje się cukiernia "Piotrowscy". Znajdziesz tam smaczne drożdżówki z jagodami. Ponadto jesteśmy usytuowani w niedalekiej odległości od drink baru, basenu, sauny oraz solarium.

Naszym gościom oferujemy kozie mleko. U zaprzyjaźnionego gawędziarza i artysty z kapeli góralskiej Jaśka Kubika, znajdują się obok naszego domu kozy oraz owce. Nieopodal jest także stołówka. Na terenie naszego obiektu znajduje się ogród, w którym można zrobić grilla.

Dysponujemy także huśtawką oraz piaskownicą dla waszych pociech. Ponadto zapewnimy Ci przewodnika na wycieczki. W naszej okolicy znajdują się źródła wody mineralnej o nazwach Michalina, Maria oraz Stefan. Obiekt położony jest 100 metrów od Dunajca oraz również 100 metrów od wyciągu narciarskiego.

Z miejscowości Krościenko nad Dunajcem wychodzą trzy szlaki turystyczne: żółty, zielony oraz czerwony. Można także skorzystać tutaj ze spływu Dunajcem, czy raftingu. Zapraszamy!

(https://meteor-turystyka.pl/ukozielcow-kroscienko-nad-dunajcem,kroscienko-nad-dunajcem.html)